0
VÍZILABDA | A bajnoki címvédő ZF-Eger döntetlent játszott az UVSE otthonában a férfi OB I 2. fordulójában.

UVSE-Hunguest Hotels–ZF-Eger 7–7 (1–4, 3–2, 2–0, 1–1)

Hajós Alfréd uszoda, 150 néző. V: Kórós, Füzesi.

UVSE: LABONCZ – DÁVID Z. 3, TÓTH Z. 1, Korényi 1, Szedmák 1, Márkus, Kovács-Csatlós. Csere: Szatmári, Tóth K., IRMES, Lovas, Tiba 1. Edző: Godova Gábor

EGER: Mitrovics – Szivós 1, Bedő, Cukk 1, Vatenski 1, Angyal, Hosnyánszky. Csere: Zalánki, Lőrincz, Erdélyi 3, Hornyák, Cuckovic 1. Edző: Dabrowski Norbert

A cikk a hirdetés után folytatódik

Gól – emberelőnyből: 8/4, ill. 11/3
Gól – ötméteresből: 2/2, ill. 2/1

Kiállítva, végleg, cserével: Szivós (24. p.)

Kizárva: Erdélyi (28. p.)

MESTERMÉRLEG

Godova Gábor: – Ha vicces szeretnék lenni, azt mondanám, hogy sajnálom az elhullajtott két pontot, de ez nem így van, hiszen egy tiszteletreméltó csapat ellen sikerült nagy küzdelemben egy pontot szerezni, aminek nagyon örülünk.
Dabrowski Norbert: – Nagyon tanulságos mérkőzés volt, gratulálok elsősorban az UVSE-nek.

Borisz Vapenszkiéknek elúszott két pont Fotó: Lénárt Márton

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top