0
MINŐSÍTÉS | Rendkívül sikeresen szerepeltek az egri Farkas Ferenc Zeneiskola diákjai a napokban Galántán, a Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűversenyen.

Nagyová Kornélia, Horváthné Bartók Bea növendéke Arany minősítést hozott el, s ráadásul bezsebelte a zsűri dícséretét is. Rajta kívül még négy egri zeneiskolás kapott arany minősítést a találkozón.

Bocsi Botond Tibor, tanára Ádám Endréné, Demeter Édua, tanára Bányi Szarvas Márta, Szikora Adél, tanára: Bányi-Szarvas Márta, valamint Ilonczai Ábris, tanára: Nyeste Erzsébet szereplését díjazta a legkiválóbb minősítéssel a zsűri. Zongotán László Éva kísérte a hegedű tanszakos növendékeket.

Az aranycsapat Fotó: beküldött
heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top