0
KONFERENCIA | Az Eszterházy Károly Főiskolán – immár 11. alkalommal – nyitották meg az Agria Media konferenciát.

A megnyitón köszöntötték a résztvevőket: Kis-Tóth Lajos, a konferencia szervezőbizottság elnöke, Liptai Kálmán, az Eszterházy Károly Főiskola rektora, Tan Sri Anuwar Ali az Open University Malaysia rektora, Yehia el Mashad, a Delta Akadémia professzora és Anita Stangl az ICEM elnöke.

A konferenciát nagy nemzetközi érdeklődés követi, amely jól kirajzolódik a regisztrált hazai és nemzetközi résztvevők számából. A három napos rendezvényen 213 regisztrált résztvevő több mint 20 országból,  117 előadást tartottak meg.

Fotó: Lénárt Márton

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top