0
KÉZILABDA | Bő negyedóra alatt elintézte ellenfelét az Eszterházy KFSC.

A női kézilabda NB I/B Keleti csoportja 4. fordulójának mérkőzése:
Eszterházy KFSC–Inárcs-Örkény KC 33:19 (20:7)
Eger, Eszterházy-csarnok, 150 néző. V.: Bíró Á., Herbák T.
EKFSC: KVETÁK – Balázs N., MOLNÁR N. 6, LÁSZLÓ B. 4, BENEDEK 3, Petrovics 3 (2), TAKÁCS A. 5. Cs.: GYŐRFFY (kapus), Németh L. 4, Juhász R. 1, Őri I. 1, Csizmadia, Szendrey 2, Bárkai 2, Kovács F. 1, Néma 1 (1). Edző: Hegedűs Tibor.

Az eredmény alakulása. 6. perc: 6:0, 12. p.: 10:1, 18. p.: 12:2, 24. p.: 17:6, 36. p.: 22:11, 42. p.: 26:15, 48. p.: 27:18, 54. p.: 29:19.
Kiállítások: 10, ill. 6 perc.
Hétméteresek: 3/3, ill. 7/6.

A 10. percben, 8:0-ás hazai vezetésnél szerezte első gólját a vendégcsapat, bő negyedóra játék után pedig már tízgólos (12:2) különbséget mutatott az eredményjelző.

Hegedűs Tibor: – A múlt heti vereség után érezhető volt a lányokon a nagy bizonyítási vágy. Az első félidőben remekül védekeztünk, ekkor el is dőlt a találkozó. Köszönöm a lányoknak ezt a szép születésnapi ajándékot!
Következik: Orosházi NKC–Eszterházy KFSC, október 11., szombat, 18.00.

Az egri lányok fölényes győzelemmel köszöntötték szülinapos edzőjüket 
Fotó: Lénárt Márton

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top