0
ŐSZKÖSZÖNTŐ | A Csík Zenekar ingyenes koncertet ad Egerben október 11-én, szombaton 18.30-tól. Fellép Sub Bass Monster, az Extázis és Janicsák Veca is ...

Találkozzunk október 11-én, 13.00 órakor, a Petőfi téren (Bárány Uszoda mellett)!

Egész délután meghívásos főzőverseny, játszóház, varázssátor és kiváló koncertek az egész családnak!

PROGRAM:
12.30 - Az Uránia Mozi elől indul a mazsorettek felvonulása fúvószenekar kíséretében, a rendezvény helyszínére.


PETŐFI TÉRI SZÍNPAD:
13.00 - Megnyitó

13.30 - ZUMBA – Mozogjunk együtt!
(Salsa De La Noche Táncstúdió Egyesület)

14.00 - Extázis koncert

15.30 - Sub Bass Monster

16.15 - Salsa (Salsa De La Noche Táncstúdió Egyesület)

16.30 - Szép Bence stand up humorista

17.00 - Janicsák Veca

18.00 - Habis László polgármesterjelölt köszöntője

18.30 - Csík Zenekar nagy koncert



KÍSÉRŐ PROGRAMOK:
13.00 - Meghívásos pörköltfőző verseny meglepetés sztárséffel; Játszóház: kézműves foglalkozás, arcfestés, lufi bohóc; „Varázssátor” - érdekes fizikai kísérletek kicsiknek és nagyoknak; Egészségügyi sátor: vércukor-, vérnyomásmérés, életmód tanácsadás

facebook oldal >>>

Megjegyzés küldése

 
Top