0
ATLÉTIKA | Szöllősy serleget nyert, Cseke rekordot ért el az MVSI-kupán.


Rekordot döntöttek éremszerzésben az Egri Városi Sportiskola atlétái az MVSI-kupa utolsó fordulójában. Fejes Péter és Gotyár József tanítványai 35 érmet (13 arany, 11 ezüst, 11 bronz) gyűjtöttek a DVTK-stadionjában., ahol a rekortán pálya „kés alá” kerül és az átalakítandó létesítmény egészében a labdarúgóké lesz. A korábbi csúcsot 31 medál jelentette a megyeszékhelyieknek.

– Körülbelül másfél éve javuló tendenciát tudunk felmutatni az érmek és az eredmények tekintetében – fogalmazott Gotyár József. – Szöllősy Áron kupát hozhatott haza, ugyanis két forduló alapján minden számban érmet (legtöbbször aranyat) szerzett, ahol elindult. Így a 11 éves fiúk között ő számított a legeredményesebbnek. Megmutatta, hogy nem csak futni tud. További sikerként könyvelhető el hogy a 9 évesek között Cseke Kristóf kislabdahajításban 39,88 méteres eredménnyel országos korosztályos csúcsot ért el.

Az EVSI színeiben Révész Gergely, Helli Máté, Cseke Kristóf, Virág Rebeka, Tómács Tímea, Petz Péter, Tamási Morfeusz, Gyárfás Damján, Minczér Dávid, Ráduly Marcell, Veres Norbert, Tóth Linda, Bíró Máté, Szöllősy Áron, Kapás Janka, Nagy Gábor, Petz Dávid, Tamási Zeusz, Török Erika, Vas Viktória, Virág Lili, Vadkerti Lili, Bozsó Szonja, Kaló Gréta, Ráduly Lili, Bóta Fanni, Nagy Fanni, Király Lili, Perge Attila, Csathó Márk és Tóth Máté versenyzett Miskolcon.

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top