A világ tetején... de legalábbis kis hazánk legmagasabb pontján, a Kékestetőn koncertezett a Csík zenekar a tegnapi nap.
Az Angyalok tisztása teljesen megtelt, köszönjük az igazán télies körülmények ellenére is kitartó közönségnek az érdeklődést és a remek hangulatot.
Készült: Kékestető,
Fotó: Mánmdi Eese fotográfiái
Az Angyalok tisztása teljesen megtelt, köszönjük az igazán télies körülmények ellenére is kitartó közönségnek az érdeklődést és a remek hangulatot.
Készült: Kékestető,
Fotó: Mánmdi Eese fotográfiái

Megjegyzés küldése