Képzeljünk el egy lüktető, bulizó mediterrán várost és már meg is kaptuk, hogy fest Eger az Utcazenész fesztivál ideje alatt. 50-60 banda, legalább 150-200 zenésszel a történelmi belváros utcáin és terein. Fesztiválhangulat gyönyörű díszletek között!
2018. június 15 - 19.
Az Utcazenész fesztivál a szabadságról és az életigenlésről szól. Csak sétálgassunk a belvárosban és álljunk meg annál a zenésznél, akit jól esik hallgatni.
Vagy azon a helyszínen, ahol szeretnénk hallgatni...
A bandák ugyanis cserélődnek, leülünk valahová ebédelni vagy borozni és eközben akár kettő-három előadót is meghallgathatunk. A zenészeket a résztvevő vendéglátóhelyeken kapható érmékkel ismerhetjük el.
Dobjuk érméinket annak a kalapjába, akit a legjobban megszerettünk, a verseny végére hátha ő lesz a nyertes! Közben pedig érezzük magunkat úgy, mintha a világ legjobb munkáját végeznénk, hiszen ennél jobb dolga még nem volt zsűritagnak!

Megjegyzés küldése