0
VÍZILABDA | Háromgólos vereséget szenvedett az idénynyitón az egri női együttes.

A női OB I 1. fordulójában:

ZF-Eger-EKF–BVSC-Zugló 11–14 (4–3, 2–5, 4–4, 1–2)

Eger, Bitskey-uszoda, 70 néző. V.: Füzesi Zs., Homonnai D.

EGER: WYCKOFF – Ráski 2, Takács V., Zajácz, Elbert, Parkes 1, CZIGÁNY 4. Cs.: SZEREDI 2, Szívós P. 1, Fekete, Ráduly 1, Jenes. Edzők: Kelemen Attila, Rüll Csaba.

BVSC: Horváth A. – KISTELEKI D. 4, Takács O. 1, Illés H. 1, LEIMETER 2, GYÖNGYÖSSY 2, Kele 1. Cs.: Farkas K. 1, Dauda Board, Máté Zs. 1, Tamás V. 1, Varga V., Szmodics. Edző: Petrovics Mátyás.

Az egri védelmet sikerült átjátszani Fotó: Lénárt Márton

Gól – emberelőnyből: 10/6, ill. 9/1.

Kettős emberelőnyből: –, ill. 1/0.

Ötméteresből: 3/3. ill. 3/2.

Kipontozódott: Ráski a 24., Kele a 26., Czigány a 31. percben.
Az eredmény alakulása: 1–0, 1–3, 4–3, 4–5, 5–7, 7–9, 8–10, 9–11, 10–12, 11–14.

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top