0
KOSÁRLABDA | Hazai győzelemmel kezdte a férfi kosárlabda NB I/B Keleti csoportjának őszi idényét az egri főiskolás együttes.

Az 1. fordulóban:

EKF-Eger-KOK–DEAC 83–73 (22–22, 17–12, 22–18, 22–21)

Eger, Eszterházy-csarnok. V.: Vida, Válé, Józsa.

Az egriek legjobb dobói: Máté 24/3, Szabó P. 19/9, Varga I. 18/6.

Fotó: Lénárt Márton

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top