KOSÁRLABDA | Hazai győzelemmel kezdte a férfi kosárlabda NB I/B Keleti csoportjának őszi idényét az egri főiskolás együttes.
Az 1. fordulóban:
EKF-Eger-KOK–DEAC 83–73 (22–22, 17–12, 22–18, 22–21)
Eger, Eszterházy-csarnok. V.: Vida, Válé, Józsa.
Az egriek legjobb dobói: Máté 24/3, Szabó P. 19/9, Varga I. 18/6.
heol.hu
Az 1. fordulóban:
EKF-Eger-KOK–DEAC 83–73 (22–22, 17–12, 22–18, 22–21)
Eger, Eszterházy-csarnok. V.: Vida, Válé, Józsa.
Az egriek legjobb dobói: Máté 24/3, Szabó P. 19/9, Varga I. 18/6.
![]() |
Fotó: Lénárt Márton
|

Megjegyzés küldése