0
EGER | Országos sikert ért el az egri Hungariddim zenekar, amely jövőre már a Szigeten is felléphet.


Harmadik helyezést ért el az egri Hungariddim zenekar Budapesten, a SYMA-csarnokban tartott Hangfoglaló Magyarország Tehetségkutató versenyen. A nagyszabású szakmai megméretésen mintegy félezer együttes indult, szerte az országból.

A siker nem pusztán erkölcsi, a fiatal csapat bekerült egy különleges tehetséggondozó programba, amelynek köszönhetően 2015-ben már biztosan koncerteznek a Volt és a Sziget Fesztiválon, de számos fellépési, bemutatkozási lehetőség is vár rájuk a jövőben.



Megjegyzés küldése

 
Top