0
SAKK | Orosz ellenfél hiúsította meg az egri fiatal előbbre lépését.


Öt nagymesterrel és két nemzetközi mesterrel is játszott Gledura Benjamin az Oslóban rendezett nagymesterversenyen. Az egri nemzetközi mester a 44 fős mezőnyben nyolc nagymester és 13 nemzetközi mester társaságában ült asztalhoz, és végzet a 9. helyen úgy, hogy mérlegén négy győzelem, három döntetlen és két vereség szerepelt, amelyek után 5,5 pontot kapott. Bendzsinek egyetlen pont hiányzott a nagymesteri normához, amiben egy orosz nagymester gátolta meg.

Ezzel együtt a világranglistán 14 egységgel gyarapodott, így az Élő-pontszáma 2428.

A norvégiai versenyen a 15 éves fiatal a városi önkormányzat támogatásával vett részt.

Gledura Benjamin nagyon erős mezőnyben sakkozott Beküldött fotó

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top