GYÁSZNAP | Egerben 11 órától az aradi vértanúk előtt hajtottak fejet a Kisasszony-temetőben, a Lenkey sírnál az immár hagyományos megemlékezésen.
A program végén koszorúzást tartottak, az eseményen Eger Önkormányzatát Rázsi Botond alpolgármester képviselte.
fotó: Víg Lajos
Megjegyzés küldése