0
KÉZILABDA | Az FSC és az EKFSC hazai környezetben lép pályára.

Idegenbeli rangadó vár az SBS Eger-Eszterházy SzSE együttesére a férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportja 4. fordulójában.

A gárda ma 18 órától Nyíregyházán szerepel, miközben az újonc füzesabonyiak a Békést fogadják. A nőknél az Eszterházy KFSC vasárnap fogadja soros ellenfelét.

A program. Férfiak, október 4., szombat, 17.00: Juhász '99-Füzesabonyi SC–Békési FKC. 18.00: Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza–SBS Eger-Eszterházy SzSE. Nők, október 5., vasárnap, 17.00: Eszterházy KFSC–Inárcs-Örkény KC.

Kocsis Csabáék (a labdával) negyedik meccsüket is sikerrel vennék 
Fotó: Lénárt Márton

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top