KÉZILABDA | Az FSC és az EKFSC hazai környezetben lép pályára.
Idegenbeli rangadó vár az SBS Eger-Eszterházy SzSE együttesére a férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportja 4. fordulójában.
A gárda ma 18 órától Nyíregyházán szerepel, miközben az újonc füzesabonyiak a Békést fogadják. A nőknél az Eszterházy KFSC vasárnap fogadja soros ellenfelét.
A program. Férfiak, október 4., szombat, 17.00: Juhász '99-Füzesabonyi SC–Békési FKC. 18.00: Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza–SBS Eger-Eszterházy SzSE. Nők, október 5., vasárnap, 17.00: Eszterházy KFSC–Inárcs-Örkény KC.
heol.hu
Idegenbeli rangadó vár az SBS Eger-Eszterházy SzSE együttesére a férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportja 4. fordulójában.
A gárda ma 18 órától Nyíregyházán szerepel, miközben az újonc füzesabonyiak a Békést fogadják. A nőknél az Eszterházy KFSC vasárnap fogadja soros ellenfelét.
A program. Férfiak, október 4., szombat, 17.00: Juhász '99-Füzesabonyi SC–Békési FKC. 18.00: Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza–SBS Eger-Eszterházy SzSE. Nők, október 5., vasárnap, 17.00: Eszterházy KFSC–Inárcs-Örkény KC.
![]() |
Kocsis Csabáék (a labdával) negyedik meccsüket is sikerrel vennék
Fotó: Lénárt Márton
|

Megjegyzés küldése