EGER | Egyéni kategóriában Major Zsolt polgárőr harmadik lett az Országos Polgárőr Közlekedésbiztonsági Versenyen.
Az Országos Rendőr-főkapitányság az Országos Balesetmegelőzési Bizottság felkérésére szeptember 27-én, Budapesten rendezte meg a X. Országos Polgárőr Közlekedésbiztonsági Versenyt.
Az országos döntőn, a megyei versenyeken legeredményesebben szereplő, az Agria Polgárőr Egyesület két tagja Major Zsolt és Fodor László polgárőrök vehettek részt.A versenyt a Magyar Autóklub Közlekedésbiztonsági és Oktatási Parkjában rendezték meg.
A szakmai kérdéseket és közlekedési ismereteket tartalmazó tesztlapok kitöltése után, versenyzőinknek vezetéstechnikai pályán, valamint szituációs gyakorlaton kellett számot adniuk.
Egyéni kategóriában Major Zsolt polgárőr a III. helyezést érte el.
heol.hu
Az Országos Rendőr-főkapitányság az Országos Balesetmegelőzési Bizottság felkérésére szeptember 27-én, Budapesten rendezte meg a X. Országos Polgárőr Közlekedésbiztonsági Versenyt.
Az országos döntőn, a megyei versenyeken legeredményesebben szereplő, az Agria Polgárőr Egyesület két tagja Major Zsolt és Fodor László polgárőrök vehettek részt.A versenyt a Magyar Autóklub Közlekedésbiztonsági és Oktatási Parkjában rendezték meg.
A szakmai kérdéseket és közlekedési ismereteket tartalmazó tesztlapok kitöltése után, versenyzőinknek vezetéstechnikai pályán, valamint szituációs gyakorlaton kellett számot adniuk.
Egyéni kategóriában Major Zsolt polgárőr a III. helyezést érte el.
Beküldött fotó
|
Megjegyzés küldése