HONDA DIÓ | Jelentkezett az ellopott robogó tulajdonosa, aki visszakapta a rendőröktől a járművet.
Mint arról korábban hírt adtunk, egy 16 éves fiú szeptember 20-án hajnali 3 óra 30 perc körül Egerben, a Tárkányi Béla utcában lévő parkolóból megpróbált eltulajdonítani egy ott leparkolt Honda Dió típusú segédmotor-kerékpárt, azonban a fiút a jogsértés elkövetése közben az egyenruhások tetten érték.
A közzétett felhívásnak köszönhetően jelentkezett az Egri Rendőrkapitányságon a lefoglalt motor tulajdonosa, aki 2014. október 3-án át is vette a rendőröktől a járművét.
előzmények ...
A rendőrség keresi egy robogó tulajdonosát
Egy Honda Dióval akart megpattanni egy fiú a rendőrség szomszédságában lévő parkolóból. Elfogták a rendőrök.
Az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás kísérletének gyanúja miatt indított nyomozást egy fiatalkorú fiú ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján egy 16 éves fiú szeptember 20-án 3 óra 30 perc körüli időben, Egerben, a Tárkányi Béla utcában lévő parkolóból megpróbált eltulajdonítani egy ott leparkolt Honda Dió típusú segédmotor-kerékpárt.
A fiatal fiút a jogsértés elkövetése közben az egyenruhások tetten érték. A segédmotor – kerékpárt a rendőrség lefoglalta, a tulajdonos ez idáig nem tett feljelentést.
A rendőrség várja a képen látható segédmotor-kerékpár tulajdonosának jelentkezését, személyesen az Egri Rendőrkapitányságon, vagy telefonon a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
heol.hu
Mint arról korábban hírt adtunk, egy 16 éves fiú szeptember 20-án hajnali 3 óra 30 perc körül Egerben, a Tárkányi Béla utcában lévő parkolóból megpróbált eltulajdonítani egy ott leparkolt Honda Dió típusú segédmotor-kerékpárt, azonban a fiút a jogsértés elkövetése közben az egyenruhások tetten érték.
A közzétett felhívásnak köszönhetően jelentkezett az Egri Rendőrkapitányságon a lefoglalt motor tulajdonosa, aki 2014. október 3-án át is vette a rendőröktől a járművét.
![]() |
fotó: police.hu
|
# # #
A rendőrség keresi egy robogó tulajdonosát
Egy Honda Dióval akart megpattanni egy fiú a rendőrség szomszédságában lévő parkolóból. Elfogták a rendőrök.
Az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás kísérletének gyanúja miatt indított nyomozást egy fiatalkorú fiú ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján egy 16 éves fiú szeptember 20-án 3 óra 30 perc körüli időben, Egerben, a Tárkányi Béla utcában lévő parkolóból megpróbált eltulajdonítani egy ott leparkolt Honda Dió típusú segédmotor-kerékpárt.
A fiatal fiút a jogsértés elkövetése közben az egyenruhások tetten érték. A segédmotor – kerékpárt a rendőrség lefoglalta, a tulajdonos ez idáig nem tett feljelentést.
A rendőrség várja a képen látható segédmotor-kerékpár tulajdonosának jelentkezését, személyesen az Egri Rendőrkapitányságon, vagy telefonon a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
heol.hu

Megjegyzés küldése