0
KÉZILABDA | A férfi kézilabda NB I/B Keleti csoportja 11. fordulójában idegenben győztek a füzesabonyiak.

Orosháza FKSE U23–Juhász '99-Füzesabony SC 23:27 (11:17)

Orosháza, 85 néző. V.: Ágnecz T., Sipos O.

FSC: GULYÁS L. – Fülöp P. 3 (1), Veres A. 1, PÉTER J. 7, Kaló D. 1, Tamás Á. 4 (2), TAMÁS T. 1. Cs.: Nyitrai, Popcak (kapusok), Major A. 1, Hevér T. 2, Horpáczi F., Pintér Z., BLAZSEK 7 (2), Bukta R., Sárosi G. Edző: Fügedi Csaba.

A eredmény alakulása. 5. perc: 3:4, 10. p.: 7:7, 15. p.: 8:9, 20. p.: 9:11, 25. p.: 9:15, 35. p.: 12:20, 40. p.: 14:20, 45. p.: 14:20, 50. p.: 17:24, 55. p.: 18:25.

Kiállítások: 10, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 2/1, ill. 8/5.

A cikk a hirdetés után folytatódik

A 20. percig fej-fej mellett haladt a két csapat, majd az FSC öt perc alatt hatgólos előnyre tett szert. A második félidő elején aztán csillapodott a gólzápor. A pontatlan támadás befejezések miatt csordogált az eredmény.

Fügedi Csaba: – Negyven percig fegyelmezetten játszottunk, és eldöntöttük a mérkőzést. A végjátékban koncentráció hiánya miatt magunkra hoztuk a lelkes ellenfelet.

Következik: Juhász '99-Füzesabonyi SC–Primavera Mizse KC, december 6., szombat, 17.00.

Péter János (a labdával) hét gólt szerzett Fotó: Lénárt Márton

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top