RÖPLABDA | Nyíregyházán győztek az egriek a női röplabda NB II Keleti csoportja 7. fordulójának mérkőzésén.
NRK Nyírsuli–VIKSZ-Agria RC Eger 1–3 (14, –18, –16, –18)
Nyíregyháza, Bujtosi-csarnokban, 50 néző. V.: Varjas M., Szabó A.
Eger: BENEDEK, NEMES, PULAY, ÁRVAI, MÉRKŐY M., NAGY O. Liberó: MOCSÁRI R. Cserék: VEREBÉLYI T., RICZKÓ G. Edző: Sulyok István.
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 7–8, 16–13, 23–14. 2. játszma: 6–8, 11–16, 14–23. 3. játszma: 6–8, 10–16, 11–23. 4. játszma: 3–8, 11–16, 18–23.
A második szettben Riczkó Gabriella pályára lépésével feljavult az egriek játéka. A vendégek 1,5 órás küzdelemben szerezték meg a győzelmet.
Sulyok István: – Nagyon vártam már ezt a győzelmet. A játékosok alaposan kitettek magukért.
Következik: VIKSZ-Agria RC Eger–Röpke SE Kecskemét, december 7., vasárnap, 11.00.
heol.hu
NRK Nyírsuli–VIKSZ-Agria RC Eger 1–3 (14, –18, –16, –18)
Nyíregyháza, Bujtosi-csarnokban, 50 néző. V.: Varjas M., Szabó A.
Eger: BENEDEK, NEMES, PULAY, ÁRVAI, MÉRKŐY M., NAGY O. Liberó: MOCSÁRI R. Cserék: VEREBÉLYI T., RICZKÓ G. Edző: Sulyok István.
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 7–8, 16–13, 23–14. 2. játszma: 6–8, 11–16, 14–23. 3. játszma: 6–8, 10–16, 11–23. 4. játszma: 3–8, 11–16, 18–23.
A második szettben Riczkó Gabriella pályára lépésével feljavult az egriek játéka. A vendégek 1,5 órás küzdelemben szerezték meg a győzelmet.
Sulyok István: – Nagyon vártam már ezt a győzelmet. A játékosok alaposan kitettek magukért.
Következik: VIKSZ-Agria RC Eger–Röpke SE Kecskemét, december 7., vasárnap, 11.00.
Sulyok István elégedett a játékosaival Fotó: Lénárt Márton

Megjegyzés küldése