0

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

    október 22., szombat:
    ---------------------
    ASZTALITENISZ
    Európa-bajnokság, Budapest (Tüskecsarnok):
női páros, férfi páros negyeddöntő 10.00
női egyes, férfi egyes nyolcaddöntő 11.45
női páros, férfi páros elődöntő 16.15
női egyes, férfi egyes negyeddöntő 18.15

    JÉGKORONG
    - MOL Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest 18.30
    - Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-HC Südtirol (olasz) 17.30

    KARATE
    Dream Cup ifjúsági és masters világkupa, Budaörs (Városi Sportcsarnok) 9.00

    KÉZILABDA
    - Női EHF Kupa, 2. forduló (a 32 közé jutásért), visszavágó:
DVSC-TVP - Nantes (francia) 21.00
    - Férfi NB I:
Sport36-Komló - B.Braun Gyöngyös 18.00
Eger SBS-Eszterházy - Balatonfüred 18.00
CYEB Budakalász - Balmazújváros 18.00

    KOSÁRLABDA
    - Férfi NB I:
Atomerőmű SE - JP Auto-JKSE 18.00    
Sopron KC-Alba Fehérvár 18.00    
Szolnoki Olaj KK-Falco KC Szombathely 18.00
     - Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr-UNIQA Sopron 18.00    
MTK-Budapest - VBW CEKK Cegléd 18.00    
Vasas Akadémia - PEAC-Pécs 18.00    
Aluinvent DVTK Miskolc - Atomerőmű KSC Szekszárd 18.30

    LABDARÚGÁS
    - OTP Bank Liga, 13. forduló:
Videoton FC-Paksi FC, Felcsút 15.30
Debreceni VSC-Vasas 17.30
MTK Budapest-Gyirmót FC 18.00
Újpest FC-Diósgyőri VTK, Illovszky Stadion 18.00
Ferencváros-Budapest Honvéd 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Swietelsky Haladás 18.00
    - Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC-Puskás Akadémia FC 13.00
Ceglédi VSE-Budaörs 14.30
Szeged 2011-Soroksár SC 14.30
Dorogi FC-Szolnoki MÁV FC 14.30
BFC Siófok-Kisvárda 14.30
Mosonmagyaróvár-Soproni VSE 14.30
Vác FC-SZEOL SC 14.30
Balmazújváros-Kozármisleny 17.00
ZTE FC-Békéscsaba 1912 Előre 17.00
FC Csákvár-Cigánd SE 17.00
 
    ÖKÖLVÍVÁS
    Női Budapest-bajnokság, Madárfészek Akadémia 13.00

    RÖPLABDA
    Férfi NB I:
Debreceni EAC-Szolnoki RKSI 17.00
Sümegi RE - PTE-PEAC C-DOKI 18.00
    Női NB I:
Újpesti TE-Budaörsi DSE 16.30
Linamar Békéscsabai RSE - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
MTK Budapest-Vasas Óbuda 17.00

    SÚLYEMELÉS
    Súlyemelő ob, 1. nap - Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok, 10.00

    VÍZILABDA
    Férfi ob I:
    A-csoport:
Debreceni VSE - Szolnoki Dózsa-Közgép 16.30
Metalcom-Szentes - PVSK-Mecsek Füszért 18.00
VasasPlaket - A-HID OSC Újbuda, Komjádi uszoda, 18.00
ContiTech-Szeged-Diapolo - KSI SE 18.30
     B-csoport:
Kaposvári VK-UVSE 16.00
BVSC-Zugló - EBP-Tatabánya, Szőnyi út, 17.00
PannErgy-Miskolci VLC - ZF-Eger 17.00
RacioNet-Honvéd - FTC-PQS Waterpolo, Kőér u., 18.30
    Női ob I:
BVSC-Zugló Diapolo-UVSE, Szőnyi út, 15.15
TVSE - ZF-Eger-EKE 16.00
DUE-Maarsk Graphics - Hungerit Szentes 17.00
Racionet Honvéd - Szegedi V. T&N SZTE, Hajós uszoda, 17.00

    október 23., vasárnap:
    ----------------------

    ASZTALITENISZ
    Európa-bajnokság, Budapest (Tüskecsarnok):
női egyes, elődöntő 10.30
férfi egyes, elődöntő 12.30
női páros, DÖNTŐ 15.30
férfi páros, DÖNTŐ 16.30
női egyes, DÖNTŐ 17.30
férfi egyes, DÖNTŐ 18.30

    KÉZILABDA
    - Férfi BL, B csoport, 5. forduló:
MOL-Pick Szeged - Meskov Breszt (fehérorosz) 17.00
    - Női BL, B csoport, 2. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria - Asztrahanocska (orosz), Dabas 15.00
    - Női EHF Kupa, 2. forduló (a 32 közé jutásért), visszavágó:
Alba Fehérvár-HCM Roman (román) 17.00

    RÖPLABDA
    Férfi NB I:
Pénzügyőr SE-Dunaferr SE 15.00
MAFC-BME - Fino Kaposvár 16.00
PTE-PEAC C-DOKI - Szolnoki RKSI 16.00
    Női NB I:
Fatum Nyíregyháza-Palota RSC 16.00

    SÚLYEMELÉS
    Súlyemelő ob, 2. nap - Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok, 9.30

címlapfotó: Komka Péter

sportműsor, MTI

Megjegyzés küldése

 
Top