0
EXTRÉMSPORT | A házigazdák három csapata is bejutott a legjobb 12 közé a Hungarian Cross Challenge (HCC) EgerWar 2+1 országos crossfit csapatversenyen.

A Szabó Réka, Árvai Balázs és Rabóczki Gábor alkotta Éhes3as elnevezésű trió egészen a harmadik helyig menetelt az egri ForFit SE és a Gym ForFit funkcionális edzőterem vezetői szervezte eseményen.

A Vécsey völgy út végén található SBS ipartelep csarnokában rendezett országos megmérettetésen 22 csapat indult, közülük a legtöbbet (négyet) a vendéglátók állítottak csatába. Az alakulatokra öt különböző feladatsor várt.

Hármat az összes csapat végig vitt, majd a legjobb 12 mérkőzhetett meg a negyedik feladatsorban a döntőbe jutásért, ahol is a csapattagoknak úgy következtek egymás után a külön próbák, hogy azokat minél gyorsabban kellett végrehajtani.

Fotó: Lénárt Márton

Egriként a legjobban szerepelt Éhes3as mögött 5. helyen a Bolyhos Nyuszitappancsok (Jordán Mercédesz, Kiss Gábor, Csépányi Tamás), 12. helyen a Két Kopasz meg egy Csillag (Csillag Anett, Novothny Zsolt, Horváth Viktor), 18.-ként pedig a Team WodkaSör (Szabó Andrea, Kelemen András, Szecskó Balázs) elnevezésű trió zárt.

A versenyzők felkészítését, az esemény szervezését és lebonyolítását Szántó Sándor koordinálta, akinek népes számú önkéntes segítette a munkáját

heol.hu

Megjegyzés küldése

 
Top